Quick Registration (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Password
cs: Heslo

en: Save
cs: Uložit

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Empty
cs: Prázdný

en: Select
cs: Vybrat
