Quick Registration (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: user
cy: defnyddiwr

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Save
cy: Cadw

en: Last name
cy: Cyfenw

en: Empty
cy: Gwag

en: Select
cy: Dewis
