Quick Registration (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: user
da: bruger

en: Password
da: Adgangskode

en: Save
da: Gem

en: Your email
da: Din e-mail

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: Gender
da: Køn

en: Birthday
da: Fødselsdato

en: Empty
da: Tom

en: Select
da: Vælg
