Quick Registration (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: user
de: Benutzer

en: Password
de: Passwort

en: Save
de: Speichern

en: Your email
de: Ihre E-Mail-Adresse

en: First name
de: Vorname

en: Last name
de: Nachname

en: Gender
de: Geschlecht

en: Birthday
de: Geburtstag

en: Empty
de: Leer

en: Select
de: Auswählen

en: Gender:
de: Geschlecht:

en: Sign Up
de: Registrieren

en: Birthday:
de: Geburtstag:
