Quick Registration (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Save
el: Αποθήκευση

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Gender
el: Γένος

en: Birthday
el: Γενέθλια

en: Empty
el: Κενό

en: Select
el: Επιλογή

en: Provides access to a page settings.
el: Παρέχει πρόσβαση στις παραμέτρους μιας σελίδας

en: It is free and anyone can join
el: Είναι δωρεάν και όλοι μπορούν να συμμετάσχουν

en: Error registration. Please try again.
el: Σφάλμα κατά την εγγραφή. Παρακαλώ προσπαθήστε πάλι

en: Successful registration.
el: Επιτυχής εγγραφή

en: Set a unique value - @key
el: Εισάγετε μία μόναδική τιμή - @key

en: Successful save.
el: Επιτυχής αποθήκευση

en: Adds the block quick registration.
el: Προσθέτει το μπλοκ γρήγορης εγγραφής
