Quick Registration (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: user
es: usuario

en: Password
es: Contraseña

en: Save
es: Guardar

en: Your email
es: Su email

en: First name
es: Nombre

en: Last name
es: Apellidos

en: Gender
es: Género

en: Birthday
es: Cumpleaños

en: Empty
es: Vacío

en: Select
es: Seleccionar

en: Gender:
es: Género:
