Quick Registration (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: user
et: kasutaja

en: Password
et: Parool

en: Save
et: Salvesta

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Gender
et: Sugu

en: Birthday
et: Sünnipäev

en: Empty
et: Tühi

en: Select
et: Vali
