Quick Registration (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Password
eu: Pasahitza

en: Save
eu: Gorde

en: Your email
eu: Zure e-posta

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Empty
eu: Hutsik

en: Select
eu: Aukeratu
