Quick Registration (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: Password
fi: Salasana

en: Save
fi: Tallenna

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Gender
fi: Sukupuoli

en: Empty
fi: Tyhjä

en: Select
fi: Valitse
