Quick Registration (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: user
fr: utilisateur

en: Password
fr: Mot de passe

en: Save
fr: Enregistrer

en: Your email
fr: Votre courriel

en: First name
fr: Prénom

en: Last name
fr: Nom

en: Gender
fr: Sexe

en: Birthday
fr: Anniversaire

en: Empty
fr: Vide

en: Select
fr: Sélectionner

en: Sign Up
fr: S'inscrire
