Quick Registration (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Password
gl: Contrasinal

en: Save
gl: Gardar

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Empty
gl: Valeiro

en: Select
gl: Selección múltiple
