Quick Registration (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: user
he: משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Save
he: שמירה

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Empty
he: ריק

en: Select
he: בחר
