Quick Registration (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: user
id: anggota

en: Password
id: Sandi

en: Save
id: Simpan

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang

en: Empty
id: Kosong

en: Select
id: Pilih
