Quick Registration (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: user
is: notandi

en: Password
is: Lykilorð

en: Save
is: Vista

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: Empty
is: Tóm
