Quick Registration (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: user
it: utente

en: Save
it: Salva

en: First name
it: Nome

en: Last name
it: Cognome

en: Gender
it: Sesso

en: Birthday
it: Data di nascita

en: Empty
it: Vuoto

en: Select
it: Scegliere
