Quick Registration (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: user
ja: ユーザー

en: Password
ja: パスワード

en: Save
ja: 保存

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: Gender
ja: 性別

en: Birthday
ja: 誕生日

en: Empty
ja: 空

en: Select
ja: 選択
