Quick Registration (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Gender
kn: ಲಿಂಗ

en: Birthday
kn: ಹುಟ್ಟಿದದಿನ

en: Empty
kn: ಖಾಲಿ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ
