Quick Registration (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: user
lt: narys

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Save
lt: Saugoti

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Empty
lt: Tuščia

en: Select
lt: Pasirinkti
