Quick Registration (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Password
lv: Parole

en: Save
lv: Saglabāt

en: Your email
lv: Jūsu epasts

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Empty
lv: Tukšs

en: Select
lv: Izvēlēties
