Quick Registration (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Save
nl: Opslaan

en: Your email
nl: Uw e-mailadres

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Gender
nl: Geslacht

en: Birthday
nl: Geboortedatum

en: Empty
nl: Leeg

en: Select
nl: Selecteren

en: Gender:
nl: Geslacht:
