Quick Registration (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: Password
oc: Senhal

en: Save
oc: Enregistrar

en: Gender
oc: Sèxe

en: Birthday
oc: Data de naissença

en: Empty
oc: Void

en: Select
oc: Seleccionar
