Quick Registration (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Password
sk: Heslo

en: Save
sk: Uložiť

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Empty
sk: Prázdne

en: Select
sk: Zvoľte
