Quick Registration (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: user
sv: användare

en: Password
sv: Lösenord

en: Save
sv: Spara

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Gender
sv: Kön

en: Birthday
sv: Födelsedag

en: Empty
sv: Töm

en: Select
sv: Välj
