Quick Registration (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Save
th: บันทึก

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Select
th: เลือก
