Quick Registration (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: user
vi: người dùng

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Save
vi: Lưu

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ

en: Gender
vi: Giới tính

en: Birthday
vi: Ngày sinh

en: Empty
vi: Trống

en: Select
vi: Chọn

en: Birthday:
vi: Ngày sinh:
