Quick Registration (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Save
ar: حفظ

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Empty
ar: فارغ

en: Select
ar: إختيار
