Quick Registration (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: user
ca: usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Save
ca: Desa

en: Your email
ca: El vostre correu electrònic

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Gender
ca: Gènere

en: Empty
ca: Buit

en: Select
ca: Seleccioneu
