Quick Registration (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: Password
hu: Jelszó

en: Save
hu: Mentés

en: Your email
hu: Jelen felhasználó e-mail címe

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Gender
hu: Nem

en: Birthday
hu: Születésnap

en: Empty
hu: Üres

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Gender:
hu: Nem:

en: Birthday:
hu: Születésnap:
