Quick Registration (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Password
pl: Hasło

en: Save
pl: Zapisz

en: Your email
pl: Twój email

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Gender
pl: Płeć

en: Birthday
pl: Urodziny

en: Empty
pl: Pusty

en: Select
pl: Wybierz

en: Gender:
pl: Płeć:
