Quick Registration (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: user
pt: utilizador

en: Password
pt: Senha

en: Save
pt: Guardar

en: First name
pt: Primeiro nome

en: Last name
pt: Apelido

en: Gender
pt: Sexo

en: Birthday
pt: Aniversário

en: Empty
pt: Vazio

en: Select
pt: Selecionar
