Quick Registration (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: user
ro: utilizator

en: Password
ro: Parolă

en: Save
ro: Salvare

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Birthday
ro: Data nașterii

en: Empty
ro: Gol

en: Select
ro: Alege
