Quick Registration (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: user
ta: பயனர்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Save
ta: சேமி

en: Empty
ta: காலி

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு
