Quick Registration (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: Password
tr: Parola

en: Save
tr: Kaydet

en: Your email
tr: E-postanız

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: Gender
tr: Cinsiyet

en: Birthday
tr: Doğum günü

en: Empty
tr: Boş

en: Select
tr: Seç
