Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Weight
am: ክብደት

en: Save
am: አስቀምጥ

en: configure
am: ውቀር

en: Close
am: ዝጋ
