Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Operations
ar: عمليات

en: Administration
ar: الإدارة

en: Weight
ar: الوزن

en: Save
ar: حفظ

en: configure
ar: ضبط

en: Role
ar: الدور

en: Close
ar: إغلاق

en: Your configuration has been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.
