Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Operations
ast: Operaciones

en: Administration
ast: Alministración

en: Weight
ast: Pesu

en: Save
ast: Guardar

en: configure
ast: configurar

en: Role
ast: Rol

en: Close
ast: Zarrar
