Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Operations
be: Аперацыі

en: Administration
be: Кіраванне

en: Weight
be: Вага

en: Save
be: Захаваць

en: configure
be: змяніць настройкі

en: Role
be: Роля

en: Your configuration has been saved.
be: Ваша канфігурацыя была захавана.
