Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Operations
bg: Действия

en: Administration
bg: Администриране

en: Weight
bg: Тегло

en: Save
bg: Запази

en: configure
bg: конфигурирай

en: Role
bg: Роля
