Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Weight
bn: ভর

en: Save
bn: সংরক্ষণ
