Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Operations
cs: Operace

en: Administration
cs: Administrace

en: Weight
cs: Váha

en: Save
cs: Uložit

en: configure
cs: nastavení

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Close
cs: Zavřít

en: Your configuration has been saved.
cs: Konfigurace byla uložena.
