Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Weight
cy: Pwysau

en: Save
cy: Cadw

en: configure
cy: ffurfweddu

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Close
cy: Yn agos
