Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག
