Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Weight
el: Βάρος

en: Save
el: Αποθήκευση

en: configure
el: ρύθμιση

en: View all
el: Εμφάνιση όλων

en: Role
el: Ρόλος

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Your configuration has been saved.
el: Οι ρυθμίσεις σας αποθηκεύτηκαν.
