Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Weight
fi: Paino

en: Save
fi: Tallenna

en: configure
fi: Muokkaa

en: View all
fi: Näytä kaikki

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Role
fi: Rooli

en: Close
fi: Sulje

en: Your configuration has been saved.
fi: Asetuksesi on tallennettu.
