Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Weight
fil: Timbang

en: Save
fil: Pangalagaan

en: configure
fil: ayusin
