Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Operations
ja: 操作

en: Administration
ja: 管理

en: Weight
ja: ウェイト

en: Save
ja: 保存

en: configure
ja: 設定

en: View all
ja: 全てを表示

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Role
ja: 役割

en: Close
ja: 閉じる

en: Your configuration has been saved.
ja: 設定は保存されました。
