Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Operations
jv: Operasi

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Weight
jv: Urutan

en: Save
jv: Simpen

en: configure
jv: konfigurasi

en: Role
jv: Parāgā

en: Your configuration has been saved.
jv: Konfigurasi Sampéyan uwis disimpen.
