Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Role
km: តួនាទី

en: Close
km: បិទ

en: Your configuration has been saved.
km: ការកំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​របស់​​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក​ ។
