Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Administration
lt: Administravimas

en: Weight
lt: Svoris

en: Save
lt: Saugoti

en: configure
lt: konfiguruoti

en: View all
lt: Rodyti visus

en: Role
lt: Rolė

en: Close
lt: Uždaryti

en: Your configuration has been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.
