Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Operations
lv: Darbības

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Weight
lv: Svars

en: Save
lv: Saglabāt

en: configure
lv: konfigurēt

en: View all
lv: Skatīt visus

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Role
lv: Loma

en: Close
lv: Aizvērt

en: Your configuration has been saved.
lv: Jūsu iestatījumi tika saglabāti.
